- Home
- Blog
- De Happy 5 van juli
Iedere maand op het Happy Idiots blog: een blogpost met daarin de 5 opvallendste, interessantste en leukste online marketing artikelen van het moment. Allemaal met een korte inleiding, zodat je weet wat je kunt verwachten. Zo weet je zeker dat je up-to-date bent van alle online marketing ontwikkelingen.

De Happy 5 van juli
Een selectie van de beste online marketing blogposts en het belangrijkste nieuws van afgelopen maand. Met aandacht voor interessante ontwikkelingen op het gebied van onder andere
SEO,
SEA en
affiliate marketing.

Ga je je website ombouwen van http:// naar https//? Dan vervalt de referral data! In deze blogpost wordt de oplossing uitgelegd: dankzij de implementatie van de 'Meta Referrer Tag' kun je data toch blijven tracken!
Hoe beoordelen bezoekers product ratings? En wat is belangrijker: de gemiddelde score van de beoordelingen of het aantal reviews in totaal? Deze blogpost geeft het antwoord!

Een betoog van Aaron Timson: deze blogpost herinnert ons eraan dat we niet mogen vergeten welke belangrijke rol affiliate marketing speelt in het aantrekken van nieuwe klanten. Een artikel dat zeker de moeite waard is om te lezen!
Jazeker, een blogpost van onszelf, over het waarom van deze Google Update en de daadwerkelijke gevolgen van 'Mobilegeddon'. Een aanrader voor iedere SEO-specialist (en iedere andere geïnteresseerde!).
Met de ontwikkeling van een heuse 'koop-knop' in de Shopping resultaten dringt Google steeds dieper in het aankoop-proces door. Je leest er alles over in deze blogpost van Google - Inside AdWords zelf!